Hizmetlerimiz

Kurumsal Web Sitesi

Firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, düşük maliyetli ve aktif kullanılan tanıtım aracıdır.

Detaylar

Mobil Uygulama

Uygulama marketlerinde yayınlanmak üzere, son kullanıcı için özel olarak hazırlanmış mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Görsel ve fonksiyonel tasarımdan başlayarak geliştirme test ve yayınlama aşamalarına kadar tüm süreçlerde hizmet veriyoruz.

Detaylar

Masaüstü Uygulama

Küçük ve orta ölçekli firmaların kullanacağı temel uygulamalar için ve/veya büyük çaplı firmalarda aynı zaman diliminde milyonlarca kullanıcının bağlı olduğu sistemler için firmaya özel masaüstü yazılım geliştirme hizmeti sağlamaktadır.

Detaylar

Kurumsal E-Mail

Web siteniz olsun ya da olmasın, alan adınızı Sistemimize tanımlayarak , tüm yazışmalarınızda şirketinize ait kurumsal e-posta hesaplarınızı kullanın. İş ortaklarınız ve müşterileriniz ile kurumsal kimliğiniz üzerinden yazışmaya başlayın.

Detaylar

Sosyal Medya

Instagram, Twitter, Facebook, Linkedin ve sektörünüz için gerekli diğer tüm sosyal medya mecralarda kurum ve işletmenize profesyonel yönetim hizmeti sunuyoruz.

Detaylar

Sistem ve Network

Firmanızın ihtiyaç duyduğu ürünlerin belirlenmesinde ve bu ürünlerin doğru konumlandırılmasına, mevcut altyapıya uygun tasarlanıp kurulmasına, yüksek verimlilikte çalışmasına, oluşan hataların en hızlı ve etkin bir şekilde giderilmesine destek oluyoruz.

Detaylar

Kullanıdığımız Teknolojiler