Hizmetlerimiz

Kurumsal Bakım Anlaşmaları

Büyük firmalarda daha çok sayıda bilgisayar bulunduğundan bakımlarının yapılması için bu konuda kurumsal bakım anlaşmaları ile etkili çözümler sunulmaktadır. Devamlı olarak servis çağırmak istemeyenler için yapacakları bu anlaşma daha verimli sonuçlar alınmasını sağlar.
Yapacağınız anlaşma ile her türlü teknik sorun karşısından farklı bir arayış içerisine girmeden alanında uzman olan kişiler tarafından verdiğimiz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Yapılan anlaşmaların içerikleri bu konuda belirleyici olduğu için belirlenen şartlara göre hareket edilmektedir.

Kurumsal Bakım Anlaşması Neleri Kapsar?

Şirketlerde çok sayıda bilgisayar, yazıcı, tarayıcı ve diğer cihaz seçenekleri bulunduğu için bunların bakımlarının ve kontrollerinin zamanında yapılması gerekir. Devamlı olarak servisler ile uğraşmak istemeyenlerin tercih ettiği bu anlaşmanın kapsadığı hizmetler şunlardır;

Şirket içerisinde bulunan her bilgisayar için aylık bakım,
Virüs taraması yapmak veya spy güncellemesini yapmak,
Günlük, aylık veya haftalık olarak otomatik yedekleme sistemi,
Arızalanan cihazların onarım süreci boyunca yerine bir cihaz bırakılması,
Server kurulumu yapmak,
Teknik destek işlemlerini yapmak,
Windows teknik destek hizmeti,
IP üzerinden verilecek olan DNS hizmeti,
Yedekleme işlemlerinin periyodik olarak yapılmasını sağlamak,
Yüksek kapasiteye sahip hosting ya da e-posta kurulumunun yapılması,
Ağ kurulumunu yapmak ve kontrol etmek,
Sınırsız telefon ile destek vermek, Sunucu ve hosting için anlaşmalı hizmetler,
Şirket içerisinde bulunan bilgisayar, laptop, notebook, yazıcı, scanner, monitör ve daha fazlası için ücretsiz onarım işlemi yapmaktır. Ancak bu durumda parça değişimleri anlaşma durumuna göre sonradan ödenmesi gerekebilir.

Kurumsal Bakım Anlaşmasının Faydaları

Şirket içinde her cihazın farklı kişiler tarafından kullanılması çoğu zaman arıza ve problemlere neden olur. Cihazlarda oluşan arıza durumlarında müdahale gerektiğinde bu konuda uzman olan kişiler ile çalışmak sizlere fayda sağlayacaktır. Bu nedenle yapacağınız kurumsal bakım anlaşması kapsamında yer alan her türlü hizmeti daha hızlı şekilde alabilirsiniz. Sizlere sağladığı faydalar şu şekilde açıklanabilir;

Daha hızlı sonuç almak,
Yedekleme düzenli olarak yapıldığından veri kayıpları yaşanmaz.
İşin aksaması durumu söz konusu olmaz.
Gelişen sistemlerden ve teknolojik gelişmelerde anında haberdar olarak uygulama yapılmasını sağlayabilirler.
Ek ücret ödemek zorunda kalmadan hizmet alabilirler.

* Bu hizmetlerimiz, İstanbul’daki kurumsal firmalara verilmektedir. Son kullanıcıya yönelik bilgi işlem hizmetimiz bulunmamaktadır. İstanbul’da Bilgisayar Teknik Servis Hizmeti için bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.