Masaüstü Uygulama

Masaüstü Uygulama

Masaüstü yazılımlar, tüm işletmelerin ihtiyaç duyabileceği yazılım uygulamalarıdır. Netteol.com, küçük ve orta ölçekli firmaların kullanacağı temel uygulamalar için ve/veya büyük çaplı firmalarda aynı zaman diliminde milyonlarca kullanıcının bağlı olduğu sistemler için firmaya özel masaüstü yazılım geliştirme hizmeti sağlamaktadır.

Netteol.com, masaüstü yazılım geliştirme hizmeti sağlayacağı müşterisi ile maksimum verim, doğru ve tam hizmet, kullanım kolaylığı ve müşteri memnuniyeti sağlamak adına uygulama geliştirmenin başlamasından bitimine kadar olan tüm süreçlerinde müşteri ile görüşmeler düzenleyerek proje planını çıkarmakta, proje planı ve karşılıklı mütabakat halinde alınan kararları baz alarak masaüstü uygulama geliştirme işlemini tamamlamaktadır.

Netteol.com, alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibiyle, ihtiyaç duyduğunuz masaüstü yazılımlarını, sisteminiz üzerinde sorunsuz olarak çalışacak şekilde gerçekleştirerek en iyi çözümü sunmakta ve iş gücünüzü arttırmaktadır.

Masaüstü uygulamalar; İnternet gereksinimi duymaz, milyonlarca veriyi yönetebilir, verileri güvenli bir şekilde muhafaza eder, kullanıcıya tam kontrol sağlar, iş gücünü en aza indirir, analiz ve raporlama kolaylığı sağlar, kapalı devre olarak çalışır.

Kullanıdığımız Teknolojiler